Comunello Automation

ЯКІСТЬ

22

> ПРО КОМПАНІЮ > ЯКІСТЬ

ЯКІСТЬ

COMUNELLO

Компанія Comunello S.p.A. забезпечує повний цикл розробки та виготовлення 100% продукції на власних виробничих майданчиках у провінції Віченца, що в Північній Італії:

 

– Власна конструкторська група
– Сучасне високотехнологічне автоматизоване виробництво
– Масштабна випробна дільниця і лабораторія
– Високоякісні матеріали та 100% вихідний контроль якості на виробництві

 

Усе це дозволяє виробникові у найкоротший термін адаптувати продукцію до вимог клієнтів та умов експлуатації на певних ринках.

 

Так, спеціально для експлуатації на території країн СНД у приводах для в’їзних воріт і шлагбаумах Comunello, виготовлених для ГК «АЛЮТЕХ», застосовується спеціальне арктичне мастило. Завдяки цьому автоматика Comunello може функціонувати при температурі до -35°С без використання обігрівального елементу.

 

Крім того, автоматика Comunello пристосована до роботи в умовах нестабільної напруги в діапазоні від 180 до 270 В, що часто зустрічається на території країн СНД.

 

Використання тільки якісних матеріалів, ретельно пророблена конструкція виробів та адаптація до специфічних умов експлуатації в країнах СНД дозволяють гарантувати високі експлуатаційні характеристики автоматики Comunello:

 

1) Робочий ресурс приводів Comunello – 50 000 циклів,
2) Робочий ресурс шлагбаумів Comunello – 1 000 000 циклів.

 

Гарантія на автоматику Comunello становить 3 роки.

 

Системи автоматики для гаражних і в’їзних воріт, шлагбауми та аксесуари Comunello відповідають європейським нормам в галузі безпеки.

img_qualita_alutech_500
СЕРТИФИКАТ ISO 9001

PDF / 3 MB

Q_EN_ISO9001

З метою забезпечення чіткого контролю якості продукції компанія використовує систему сертифікації та стандартизації, яка відповідає стандартам UNI EN ISO 9001:2008 і сертифікована TüvSüd.