Fratelli Comunello

ЦІННОСТІ

22

> ПРО КОМПАНІЮ > ЦІННОСТІ

100% ЗРОБЛЕНЕ В ІТАЛІЇ.

 

Наші цілі у сфері якості єдині в усіх внутрішніх і зовнішніх структурах компанії. Ми використовуємо матеріали та комплектуючі найвищої якості. У процесі виробництва продукція проходить багатоступінчастий контроль якості, а після завершення виробничого процесу – тестується на випробних дільницях, оснащених новітнім обладнанням.

 

Комплексний контроль якості доповнюється максимальною адаптацією продукції до несприятливих умов експлуатації. Ми забезпечуємо адаптацію деяких продуктів і здійснюваних проектів до специфічних вимог наших клієнтів.
100% продукції Comunello розробляється і виготовляється в Північній Італії на власних майданчиках Fratelli Comunello S.p.A.

СИСТЕМА МЕНЕДЖМЕНТУ ЯКОСТІ

 

Система менеджменту якості Fratelli Comunello S.p.A. UNI EN ISO 9001:2008, сертифікована організацією TÜV SÜD, покликана забезпечувати повну задоволеність наших клієнтів через проектування, постійне удосконалення і контроль внутрішнього процесу виробництва. Таким чином забезпечується також постійна увага до потреб ринку.

ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗВИТОК.

 

Наші міжнародні дослідницькі і конструкторські лабораторії застосовують кращі технології, що дозволяє нам пропонувати найбільш передові рішення, які часто перевершують очікування клієнта. Уся наша продукція розробляється, тестується і виробляється в Італії на власних виробничих майданчиках компанії.

 

Як компанія, яка працює на перспективу, ми розуміємо, що інвестиції є ключовим фактором у підтриманні нашої позиції на ринку. Тому ми оснащуємо всі наші підрозділи найбільш передовим обладнанням.

ВИРОБНИЦТВО.

Ми приділяємо увагу кожній ланці виробничого ланцюга: починаючи з вибору сировини, проходячи через усі етапи виробництва і закінчуючи випробуваннями кінцевого продукту. Жоден продукт, вироблений компанією Fratelli Сomunello S.p.A., не потрапляє до кінцевого споживача без скрупульозної перевірки.

ДИСТРИБ’ЮЦІЯ

 

Ми надаємо велике значення організації менеджменту нашої мережі продажів, складів і збуту продукції. Наша продукція постачається до всіх країн світу вчасно та в ідеальному стані. Ми гарантуємо повний контроль і найвищу якість на кожному етапі доставки продукції споживачеві.