Fratelli Comunello

ІСТОРІЯ ТА СТРУКТУРА

22

> ПРО КОМПАНІЮ > ІСТОРІЯ ТА СТРУКТУРА

Понад 50 років тому засновник компанії Вітторіо Комунелло створив перше у своєму роді підприємство з виробництва комплектуючих для воріт. Підприємство завоювало успіх за короткий час і підтримує свою репутацію і позицію на ринку, яка ґрунтується на інноваційних рішеннях та найвищій якості, і не має собі рівних.

50 років виробництва продукції неперевершеної якості, розробки передових технологій і розширення асортименту.

4 НАПРЯМИ, ОДНА ФІЛОСОФІЯ: ЯКІСТЬ

Компанія Fratelli Сomunello S.p.A. була заснована в 1965 і є провідним виробником комплектуючих для воріт, визнаним в усьому світі. Упродовж понад півстоліття компанії вдалося створити продукт, який став еталоном якості на ринку. Наразі компанія володіє найкращими ресурсами у своїй сфері, асортимент продукції, що випускається, розширився й сьогодні включає три товарні напрямки:

FRAME – віконні системи;

GATE – комплектуючі для воріт;

AUTOMATION- автоматика.

АВТОМАТИКА підрозділяється на 2 напрямки: автоматика для віконних систем і ворітна автоматика, шлагбауми, аксесуари.

comunello_gate_slide_main_ruote

Товарний напрямок GATE – комплектуючі для воріт

Історично товарний напрямок GATE компанії Comunello став відомий в Італії та в усьому світі завдяки виробництву розмаїтої лінійки комплектуючих для відкатних і промислових воріт будь-яких конфігурацій. Завдяки багатому вибору рішень і використанню матеріалів найвищої якості, включаючи нержавіючу сталь та алюміній, продукція є унікальною на ринку.

Товарний напрямок AUTOMATION – ворітна автоматика, шлагбауми.
Цей амбіційний проект заснований на прагненні компанії Fratelli Сomunello S.p.A. надавати комплексні рішення своїм клієнтам. Сьогодні компанія виготовляє автоматику для всіх видів в’їзних і гаражних воріт, що відповідає вимогам безпеки, з високими експлуатаційними характеристиками, стильну і практичну. Поряд з неперевершеною якістю, яка забезпечується етикою виробництва і є візитівкою компанії Comunello, лінійка автоматики Comunello вирізняється концептуальним дизайном, розробленим фахівцями компанії. Уся продукція розроблена і виготовлена в Італії, проста у використанні, встановленні та обслуговуванні та забезпечена докладними керівництвами щодо монтажу та експлуатації.

Товарний напрямок FRAME – віконні системи.

Comunello – це більше, ніж просто лінійки окремих продуктів. Компанія Fratelli Сomunello S.p.A. надає комплексну лінійку пристроїв та фурнітури, що включає кутові системи, які придатні для застосування в різних сферах. Гарантією якості та функціональності ворітних або віконних систем є використання інноваційних рішень при проектуванні і виробництві.

Товарний напрямок FRAME AUTOMATION – автоматика для віконних систем.

Проект автоматики для віконних систем Comunello ґрунтується на багаторічному досвіді у сфері автоматизації вікон і воріт. Компанія Fratelli Сomunello S.p.A. гарантує високий рівень якості та надійності лінійки електромеханічних приводів для віконних систем. Серія віконної автоматики – це продукція, що адаптується до різних умов експлуатації та вирізняється стильним дизайном. Продукти даної лінійки використовуються для автоматизації вікон, склепінь, мансардних вікон, сонцезахисних пристроїв, екранів і жалюзі. Вони чудово підходять для приватних будинків та офісів.