АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ

Електромеханічні приводи для приватних і промислових відкатних воріт серії Fort – це надійне і довговічне рішення. Вбудований блок керування забезпечує налаштування широкого набору функцій для комфортної та безпечної експлуатації воріт. Якісна італійська електроніка встановлюється в корпус з ударостійкого пластику, що гарантує надійну ізоляцію від зовнішніх впливів. Лита алюмінієва основа приводу забезпечує захист від можливої деформації. Приводи серії FORT адаптовані для експлуатації при низьких температурах до -35⁰. Стабільно працюють при перепадах напруги 180-270 В. Поставляються в комплекті з двома пультами дистанційного керування.

Детальніше
АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Автоматика серії ABACUS для двійчастих воріт - елегантні приводи в цільному алюмінієвому корпусі. Якісні механічні компоненти в конструкції приводів, виготовлені з металу, гарантують стійкість і надійність упродовж усього строку експлуатації виробу. Функціональний блок керування дозволяє налаштувати широкий набір параметрів для комфортної та безпечної експлуатації автоматизованих воріт. Приводи серії ABACUS відповідають високим вимогам, що пред’являються до вуличної автоматики, яка використовується у найрізноманітніших погодних умовах: експлуатація при низьких температурах до -35⁰. Автоматика серії ABACUS також стабільно працює при перепадах напруги 180-270 В. Поставляються в комплекті з двома пультами дистанційного керування.

Детальніше
АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ

Приводи для гаражних воріт серії RAMPART — це надійна і довговічна автоматика в стильному корпусі. Простий і практичний вбудований блок керування дозволяє налаштувати всі необхідні функції для комфортної та безпечної експлуатації автоматизованих воріт.
Оснащені вбудованою світлодіодною підсвіткою – яскравою та довговічною. Приводи серії RAMPART стабільно працюють при перепадах напруги 180-270 В. Поставляються в комплекті з ремінною направляючою рейкою і двома пультами дистанційного керування.

Детальніше
АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ

Серія автоматичних шлагбаумів LIMIT- це краще рішення серед італійських шлагбаумів! Визначний яскравий дизайн, вбудована в тумбу світлодіодна підсвітка. Високий рівень безпеки та необхідний функціонал забезпечуються зручним у програмуванні блоком керування. Надійний і довговічний шлагбаум на базі двигуна постійного струму із вбудованим енкодером. Шлагбауми LIMIT адаптовано для експлуатації при низьких температурах до -35⁰. Стабільно працюють при перепадах напруги 180-270 В.

Детальніше
Revolution Slider Ошибка: Slider with alias nl_slider not found.